Атестаційний екзамен здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна робота» (11.06.24)

11 червня 2024 року відбувся атестаційний екзамен у студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна робота», денної форми навчання.

11.06.24 Атестаційний екзамен СР Фото 1

Традиційно атестаційний екзамен відкривала голова комісії Кальченко Лариса Володимирівна, яка зачитала наказ ректора, предстала екзаменаційну комісію та побажала успішного проходження екзамену.

До складу атестаційної комісії входили:

голова екзаменаційної комісії –  Кальченко Лариса Володимирівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри філософії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

члени екзаменаційної комісії:

Петрочко Жанна Василівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Лютий Вадим Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Суліцький Вадим Володимирович, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

член екзаменаційної комісії (представник роботодавця) – Танцюра Валерій Анатолійович, начальник Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

секретар екзаменаційної комісії – Дуля Аліна Володимирівна, доктор філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

11.06.24 Атестаційний екзамен СР Фото 2

Голова комісії, Кальченко Лариса Володимирівна, відзначила високий рівень підготовки студентів, зазначила, що випускники продемонстрували високу компетентність у галузі соціальна робота та привітала з успішним складанням екзамену.

Танцюра Валерій Анатолійович, член екзаменаційної комісії (представник роботодавця), відзначив високий професіоналізм майбутніх соціальних працівників та готовність випускників до безпосередньої практичної діяльності.

11.06.24 Атестаційний екзамен СР Фото 3

Члени екзаменаційної комісії привітали випускників з успішним складанням екзамену, побажали їм миру, віри в себе і свої сили, успіхів у особистому та професійному житті. Висловили сподівання, що випускники продовжать своє професійне зростання та вступатимуть до магістратури за спеціальністю «Соціальна робота».

11.06.24 Атестаційний екзамен СР Фото 4

OON 04 min