Майстер-клас «Виготовлення свічки-яйця із вощини» (30.04.24)

30 квітня 2024 року для студентів, викладачів та всіх бажаючих Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти напередодні Великодніх свят було проведено майстер-клас «Виготовлення свічки-яйця із вощини». На запрошення керівника Центру практичної підготовки «Арт-майстерня», гаранта освітньої програми «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Олени ДЕНИСЮК майстер-клас проводила студентка 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» (ОПП «Соціальна педагогіка») заочної форми навчання Ольга ЛЕБЕДИНЕЦЬ (група СПб-1-22-4.0з).

30 04 24 фото 1 майстер клас

Ольга ЛЕБЕДИНЕЦЬ розповіла про матеріал, який може бути використаний в роботі (вощина у формі листа, гніт (бавовняна нитка), елементи декору) та основні етапи виготовлення свічки. Учасники могли не лише насолодитися творчим процесом виготовлення свічки, а й відчути неймовірний природний аромат меду, відпочити та перезавантажитись!

30 04 2024 фото 2 майстер клас

В майстер-класі взяли участь студенти 2 курсу спеціальності 231 «Соціальна робота», освітніх програм «Соціальна робота», «Соціальна адвокація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, денної форми навчання (групи СРб-1-22-4.0д; САб-1-22-4.0д), викладачі, аспіранти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, представники Факультету.

3004.2024 фото 3 майстер клас

30 04 24 фото 4 майстер клас