Профорієнтаційний захід для випускних класів НВК №30 «ЕКОНАД» (16.04.24)

16 квітня 2024 року у межах профорієнтаційної роботи до випускних класів НВК №30 «ЕКОНАД» завітали здобувачі першого та третього року навчання спеціальності 231 Соціальна робота, освітніх програм «Соціальна робота», «Соціальна адвокація» та «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: Оленою ДЕНИСЮК, кандидатом педагогічних наук, доцентом, доцентом кафедри, гарантом освітньої програми «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;  Анастасією КОТЕЛЕВЕЦЬ – викладачем кафедри, здобувачем спеціальності 231 Соціальна робота, третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, освітньо-наукової програми «Соціальна робота».

16.04.24 профорієнтація ЕКОНАД Фото 1

Під час зустрічей викладачі кафедри презентували спеціальність «Соціальна робота» та розповіли про особливості навчання, студентське життя, академічну мобільність та можливості самореалізації.

16.04.24 профорієнтація ЕКОНАД Фото 2

16.04.24 профорієнтація ЕКОНАД Фото 3

Наші креативні студенти за допомогою форум-театру озвучили ключові проблеми, які існують в суспільстві, запропонували учням не лише висловити свою точку зору, а й реалізувати власні стратегії, замінивши за власним бажанням актора.

Учні взяли активну участь у форум-театрі та змогли відчути себе частиною творчої команди і допомогти вирішити задану проблемну ситуацію.

16.04.24 профорієнтація ЕКОНАД Фото 4

Також учасники обговорили проблеми безбар'єрності, коректної термінології щодо людей з інвалідністю, причини насильницької поведінки та булінгу серед учнівської молоді.

Дякуємо нашій випускниці Мирині СИТНИК, яка працює соціальним педагогом закладу, за сприяння у проведені заходу.

16.04.24 профорієнтація ЕКОНАД Фото 5

16.04.24 профорієнтація ЕКОНАД Фото 6