Відкрита лекція Аліни ДУЛІ у межах дисципліни «Соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами та особами без громадянства» (09.04.24)

9 квітня 2024 року відбулася відкрита лекція Аліни ДУЛІ, доктора філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота, старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи у межах дисципліни «Соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами та особами без громадянства» на тему: «Ведення випадку внутрішньо переміщених осіб, які опинились в СЖО» для здобувачів 3 року навчання, спеціальності 231 Соціальна робота, освітньої програми «Соціальна робота», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, групи СРб-1-21-4.0д.

09.04.24 Відкрита лекція Аліни ДУЛІ Фото 1

Заняття відвідали викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи: Тетяна ЛЯХ, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри; Тетяна СПІРІНА, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри; Ольга ШВЕД, кандидат соціологічних наук, доцент, доцент кафедри; Анастасія КОТЕЛЕВЕЦЬ, викладач кафедри, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 231 Соціальна робота.

09.04.24 Відкрита лекція Аліни ДУЛІ Фото 2

Під час лекції Аліна Володимирівна розкрила теоретичні основи ведення випадку з внутрішньо переміщеними особами; виокремила проблеми внутрішньо перемішених осіб, які опинились в СЖО; розповіла про етичні засади соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами; охарактеризувала ведення випадку як метод соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами в СЖО; визначила роль мультидисциплінарного підходу у веденні випадку з внутрішньо переміщеними особами, які опинились в СЖО; надала рекомендації до проведення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами в СЖО методом ведення випадку.

09.04.24 Відкрита лекція Аліни ДУЛІ Фото 3

Викладачі кафедри, які відвідали заняття, відзначили, що Аліна ДУЛЯ провела лекцію грамотно, на високому навчально-методичному та науковому рівні; лекція присвячена актуальній соціальній проблемі, є доказовою і аргументованою, має чітко виражений зв'язок з практикою; представлена тема є важливою і було вагомим вкладом почути про конкретні випадки та кроки роботи соціального працівника.

09.04.24 Відкрита лекція Аліни ДУЛІ Фото 4