Публічний захист дисертації Вікторії МЕЛЬНИЧУК для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.034 (16.10.23)

16 жовтня 2023 року відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.034 для проведення публічного захисту дисертації Мельничук Вікторії Олексіївни на тему «Соціальна профілактика залучення підлітків  до комерційного сексу» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі  знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота (науковий керівник: Вайнола Ренате Хейкіївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка).

16.10.23_Публічний_захист_дисертації_В._Мельничук_Фото_3.jpg

Відповідно до Порядку присудження ступеня доктора філософії, згідно з наказом Київського університету імені Бориса Грінченка від 31.08.2023 р. № 458, на підставі рішення Вченої ради Університету Грінченка від 31.08.2023 р., протокол № 7, утворено разову спеціалізовану вчену раду ДФ 26.133.034 у складі:

Голова ради: Петрочко Жанна Василівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету мені Бориса Грінченка.

Рецензенти:

Столярчук Олеся Анатоліївна, доктор психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету мені Бориса Грінченка;

Лях Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету мені Бориса Грінченка.

Офіційні опоненти:

Чернуха Надія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Красницька Ольга Володимирівна, кандидат  педагогічних наук, доцент, доцент кафедри суспільних наук Гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під час захисту Вікторія Мельничук представила результати наукового пошуку за темою дисертації «Соціальна профілактика залучення підлітків  до комерційного сексу» та відповіла на запитання і рекомендації голови ради, рецензентів та офіційних опонентів. Під час обговорення та наукової дискусії члени разової спеціалізованої вченої ради відзначили, що дисертаційне дослідження є завершеною, самостійною роботою, що містить науково обґрунтовані результати, актуальність, наукову новизну, теоретичне та практичне значення.

16.10.23 Публічний захист дисертації В. Мельничук Фото 4

По завершенню засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.034  ухвалено рішення:

– дисертація Мельничук Вікторії Олексіївни «Соціальна профілактика залучення підлітків до комерційного сексу», подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота, є завершеною, самостійною роботою, що містить науково обґрунтовані результати, актуальність, наукову новизну, теоретичне та практичне значення і відповідає п. 6-9 Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради  закладу вищої освіти, наукової установи  про присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. №44 (зі змінами) та Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. №261 (зі змінами);

– дисертація Мельничук Вікторії Олексіївни та наукові публікації, в яких висвітлено наукові результати дисертації, виконано на високому науковому рівні з дотриманням академічної доброчесності;

– Мельничук Вікторія Олексіївна на високому рівні оволоділа методологією наукової та педагогічної діяльності, набула теоретичних знань, відповідних умінь, навичок та компетентностей. Здобувачка вільно володіє матеріалом;

– присудити Мельничук Вікторії Олексіївні ступінь доктора філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота.

Вітаємо Вікторію Олексіївну Мельничук та її наукового керівника – доктора педагогічних наук, професора Ренате Хейкіївну Вайнолу із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота!

OON 04 min