Публічний захист дисертації Аліни ДУЛІ для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.033 (16.10.23)

16 жовтня 2023 року відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.033 для проведення публічного захисту дисертації Дулі Аліни Володимирівни на тему «Соціальна підтримка недержавними організаціями сімей учасників антитерористичної операції» для здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота (науковий керівник: Лях Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка).

16.10.24 Публічний захист дисертації Аліни ДУЛІ Фото 1

Відповідно до Порядку присудження ступеня доктора філософії, згідно з наказом Київського університету імені Бориса Грінченка від 31 серпня 2023 р. №456, на підставі рішення Вченої ради Університету Грінченка від 31 серпня 2023 р., протокол №7, утворено разову спеціалізовану вчену раду ДФ 26.133.033 у складі:

Голова ради: Петрочко Жанна Василівна, доктор педагогічних наук, професор, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Рецензенти:

Сергєєнкова Оксана Павлівна, доктор психологічних наук, професор, Київський університет імені Бориса Грінченка;

Спіріна Тетяна Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Офіційні опоненти:

Трубавіна Ірина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, Університет Григорія Сковороди в Переяславі;

Слозанська Ганна Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

16.10.24 Публічний захист дисертації Аліни ДУЛІ Фото 2

Під час публічного захисту Аліна Дуля представила результати наукового пошуку за темою дисертації «Соціальна підтримка недержавними організаціями сімей учасників антитерористичної операції». Відповіла на запитання членів разової спеціалізовану вченої ради.  Під час обговорення та наукової дискусії члени разової спеціалізованої вченої ради відзначили актуальність представленого дослідження та зазначили, що здобувачка впевнено продемонструвала готовність шукати науково-практичні шляхи розв’язання такої гострої проблеми; одним із чинників наукового успіху здобувачки сьогодні є її дуже вдале і чітке визначення базових дефініцій; презентована дисертація піднімає недержавні організації на високий рівень; сильною стороною дисертаційної роботи є авторська Комплексна програма та навчально змістовий модуль «Соціальна робота з військовослужбовцями та їхніми сім’ями», які були апробовані.

16.10.24 Публічний захист дисертації Аліни ДУЛІ Фото 5

По завершенню засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.033  ухвалено рішення:

– дисертація Дулі Аліни Володимирівни «Соціальна підтримка недержавними організаціями сімей учасників антитерористичної операції», подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота, є завершеною, самостійною роботою, що містить науково обґрунтовані результати, актуальність, наукову новизну, теоретичне та практичне значення і відповідає п. 6-9 Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради  закладу вищої освіти, наукової установи  про присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. №44 (зі змінами) та Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. №261
(зі змінами);

– дисертація Дулі Аліни Володимирівни та наукові публікації, в яких висвітлено наукові результати дисертації, виконано на високому науковому рівні з дотриманням академічної доброчесності;

– Дуля Аліна Володимирівна на високому рівні оволоділа методологією наукової та педагогічної діяльності, набула теоретичних знань, відповідних умінь, навичок та компетентностей. Здобувачка вільно володіє матеріалом;

– присудити Дулі Аліні Володимирівні ступінь доктора філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота.

Вітаємо Аліну Володимирівну Дулю та її наукового керівника кандидата педагогічних наук, доцента Тетяну Леонідівну Лях із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота.

Бажаємо подальших звершень!

OON 04 min