Вебінар «Підготовка та атестація здобувачів ступеня доктора філософії» (04.04.24)

4 квітня 2024 року викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, керівники дисертаційних досліджень та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 231 «Соціальна робота» відвідали онлайн зустріч Докторської школи Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Наталія ВІННІКОВА, проректор з наукової роботи Університету Грінченка, доктор філологічних наук, професор.

04.04.24 вебінар Докторська школа Фото 1

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, зокрема, була представлена гарантами наступних ОП, що відповідають за підготовку здобувачів третього (освітньо-наукового) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти:

Жанна ПЕТРОЧКО, професор кафедри, доктор педагогічних наук, професор, гарант ОНП «Соціальна робота» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота;

Тетяна ЛЯХ, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор, гарант ОПП «Моніторинг і оцінка соціальних програм»;

Тетяна СПІРІНА, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, гарант ОПП «Соціальна педагогіка»;

Вадим ЛЮТИЙ, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, гарант освітньої програми «Соціальна робота».

04.04.24 вебінар Докторська школа Фото 2 1

Дякуємо за інформативну зустріч та відповіді та хвилюючі та актуальні питання щодо підготовки та захисту здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота.

OON 04 min