Навчально-методичне заняття «Обережно, вибухівка!» (05.04.24)

05 квітня 2024 року кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Вадимом СУЛІЦЬКИМ було проведено навчально-методичне заняття «Обережно! Вибухівка!», присвячене до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки, для студентів факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

05.04.24 Захід Обережно вибухівка Фото 1

Під час проведення заходу були розглянуті питання:

• як розпізнати вибухонебезпечні предмети;
  • як діяти у разі виявлення підозрілих вибухових пристроїв;
  • що робити, якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці або в транспорті;
  • що категорично забороняється робити, якщо ви виявили підозрілий предмет;

OON 04 min

• правила поведінки під час евакуації з будинку, з небезпечної зони;
  • правила поведінки під час прогулянок у лісі або в туристичному поході;
  • у разі загрози чи ведення бойових дій;
  • правила поведінки у випадку коли стався вибух.

05.04.24 Захід Обережно вибухівка Фото 2

У наш неспокійний час це дуже корисна інформація. Сподіваємося, що такі заходи дуже цікаві для студентів, бо вони допомагають не тільки правильно діяти в певних ситуаціях, але й зберегти життя та здоров’я собі, своїм рідним й іншим людям. Знання придають впевненості у власних діях у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв.

Хто із охочих не був присутнім на заході, може з інформацією про вибухонебезпечні предмети і правила поведінки у разі їх виявлення ознайомитися за посиланням: