Установча конференція з виробничої (стажерської в системі пробації) практики для здобувачів 4 року навчання ОПП «Соціальна робота» (групи СРб-1-20-4.0д) (22.03.24)

22 березня 2024 року відбулась установча конференція з виробничої (стажерської в системі пробації) практики для здобувачів 4 року навчання спеціальності 231 «Соціальна робота», освітньої програми 231.00.01 «Соціальна робота», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, денної форми навчання.

Відповідальний за проведення практики Вадим СУЛІЦЬКИЙ, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Під час конференції здобувачі змогли познайомитися із керівниками від баз практики, юридичними адресами, телефонами уповноважених органів / філій Державної установи «Центр пробації» в Києві, де передбачається проходження практики, а саме: Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський райони.

22.03.24 Установча конференція СР Фото 1

Вадим СУЛІЦЬКИЙ,  під час зустрічі, закцентував увагу на основній меті практики, її програмових результатах, зосередив увагу студентів на етапах практики та особливостях звітування, наголосив на обов’язках студентів під час проходження практики та познайомив із критеріями оцінювання навчальних досягнень студентів і надав роз’яснення, щодо виконання завдань практики. Серед основних:

• брати участь у складанні досудової доповіді й оцінці ризиків вчинення повторного кримінального порушення повнолітніми особами, які вчинили кримінальні правопорушення;
  • брати участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;
  • брати участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації;
  • сприяти та брати участь у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації;

Також увагу студентів було спрямовано на додатковий методичний матеріал, який розміщений в ЕНК, можливості проходження онлайн курсів з обраної проблеми.

Вадим СУЛІЦЬКИЙ закцентував на проведенні в рамках даної практики лекційних та практичних занять, які передбачатимуть формування у студентів знань і навичок щодо складання досудової доповіді, характеристики, плану соціально-виховної роботи з засудженим, проведення окремих заходів, що передбачені Пробаційними програмами.  Здійснив огляд новинок методичних матеріалів Державної установи «Центр пробації» і наголосив на можливості використання даного матеріалу під час проходження практики.

Виробнича (стажерська в соціальних службах) практика триватиме у період із 25 березня до 20 квітня 2024 року.

Бажаємо успіху нашим студентам!

OON 04 min