Університет Острава (Чехія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА1 пропонує стипендіальну семестрову програму обміну (вересень-грудень 2024 року) здобувачам спеціальності 231 Соціальна робота (11.03.2024)

Кінцевий термін подачі документів: до 12.00 01 квітня 2024 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.207, тел.: (044) 272 18 62 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

До уваги студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня

вищої освіти та 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти

Університету Грінченка спеціальності «Соціальна робота»!

Конкурс на здобуття стипендії в рамках програми Еразмус+ в Університеті Острави (Чехія)

Університет Острава (Чехія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА1 пропонує стипендіальну семестрову програму обміну (вересень-грудень 2024 року).

Кількість місць - 3.

Програма обміну включає:

 • безкоштовне навчання за спеціальністю «Соціальна робота»;
 • щомісячна стипендія у розмірі 800 Євро;
 • покриття дорожніх витрат у розмірі 275 Євро.

Детальна інформація про Університет Острави

Вимоги до претендентів:

 • Бути студенткою Київського університету імені Бориса Грінченка.
 • Володіти англійською мовою на рівні В2.
 • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
 • Брати активну участь у житті Університету.

Для участі у програмі академічної мобільності необхідно до 12.00 01 квітня 2024 р. подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) такі документи в електронному форматі:

 1. Копію закордонного паспорта (перша сторінка).
 2. Мотиваційний лист англійською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
 3. Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри.
 4. Витяг із заліково-екзаменаційної сесії за попередній та поточний рік навчання із вказаним середнім балом (замовляється у студентському офісі), перекладений на англійську мову (переклад студенти здійснюють самостійно, завірити переклад можна в НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти).
 5. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.
 6. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet та завірити його у викладача англійської мови, а також поставити печатку на факультеті.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.