Вікторина до Дня народження Т.Г. Шевченка (08.03.24)

8 березня 2024 року з нагоди Дня народження Великого Кобзаря, для студентів Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти відбулася онлайн вікторина «Життя та творчість Т.Г. Шевченка».

Організатором і ведучим заходу був Вадим СУЛІЦЬКИЙ – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Анастасія КОТЕЛЕВЕЦЬ, викладачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кураторка груп САб-1-23-4.0д та СРб-1-23-4.0д долучилась до заходу у якості судді.

08.03.24 Вікторина до Шевченка Фото 1

У вікторині взяли участь здобувачі  1-2 року навчання, спеціальності 231 Соціальна робота освітніх програм «Соціальна адвокація» та «Соціальна робота».

У запеклій боротьбі місця розподілилися таким чином:

1 місце – Шавлюк Анжеліка (СРб-1-22-4.0д)

2 місце – Михайлюк Уляна (СРб-1-22-4.0д)

3 місце – Синєпупова Інна (САб-1-23-4.0д)

08.03.24 Вікторина до Шевченка Фото 2

Вітаємо переможниць!

За результатами вікторини переможець отримує диплом та кубок, а призери  – дипломи.

Щиро дякуємо всім  учасникам заходу за продемонстровані гарні знання щодо життя та творчості Тараса Шевченка.

OON 04 min