Участь в презентації навчального курсу «Соціальна робота з родинами, людьми в контексті проблем ВІЛ-інфекції, туберкульозу, вірусних гепатитів B, C, D» (27.02.24)

27 лютого 2024 року в межах вивчення дисципліни «Соціальна робота з людьми, які живуть з ВІЛ» старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Аліна ДУЛЯ та здобувачі 3 року навчання, спеціальності 231 Соціальна робота, освітньої програми «Соціальна робота», першого (бакалаврського) рівня освіти взяли участь в презентації навчального курсу «Соціальна робота з родинами, людьми в контексті проблем ВІЛ-інфекції, туберкульозу, вірусних гепатитів B, C, D» від Київського міського центру соціальних служб.

Модератором виступив Руслан ГОРЧИНСЬКИЙ, залучений спеціаліст Київського міського центру соціальних служб, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Соціальна робота» кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

27.04.24_Участь_в_презентації_навчального_курсу_Фото_2.png

Навчальний онлайн курсу розроблений для фахівців і фахівчинь із соціальної роботи з метою покращення якості надання соціальних послуг та здійснення соціальної роботи з окремими категоріями населення. Він розкриває практичні аспекти здійснення соціальної роботи з особами, сім’ями в контексті проблематики соціально небезпечних захворювань.

27.02.24 Участь в презентації навчального курсу Фото 3

Під час презентації були висвітлені наступні теми:

- ідея створення навчального курсу як відповідь на запит працівників надавачів соціальних послуг столиці;

- навчальний курс як результат підтримка спільної соціальної ініціативи комунальних закладів та громадських організацій;

- якісні соціальні послуги – результат практичної співпраці державного та громадського секторів;

- структура навчального курсу, тематики навчальних модулів, основні питання, що висвітлюються на курсі;

- цільова аудиторія майбутніх слухачів курсу;

- порядок реєстрації та отримання доступу до користування курсом;

- порядок отримання сертифікату про успішне проходження курсу.

27.04.24 Участь в презентації навчального курсу Фото 4

До участі у презентації були залучені як укладачі та розробники курсу від Київського міського центру соціальних служб, так і спікери – викладачі, які безпосередньо брали участь у створенні курсу: Ярослава КОЛОБОВА, директор Київського міського центру соціальних служб; Наталія САЛАБАЙ, консультант Представництва Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні (ЮНЕЙДС); Богдан КОШЛЯК, менеджер проєктів Благодійної організації «100 відсотків життя. Київський регіон»; Юрій ВОЙНАЛОВИЧ, лідер пацієнтської спільноти та керівник громадської організації «БСД»(BCD);  Алла МЕЛЬНИК, спеціаліст-аналітик Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»; Отто СТОЙКА, лікар-статистик Київського міського центру контролю та профілактики хвороб, кандидат медичних наук; Оксана ПРИДАТКО, залучений експерт Київського міського центру соціальних служб, психолог, психотерапевт.

27.04.24 Участь в презентації навчального курсу Фото 5

Дякуємо Київському міському центрі соціальних служб

за нові можливості професійного вдосконалення та змістовну зустріч!

OON 03 minOON 04 min