Презентація можливостей бібліотеки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка для викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (19.02.24)

19 лютого 2024 року в читальному залі бібліотеки-філії № 2 (б-р І. Шамо, 18/2) відбувся День інформації, який відвідали викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Спікером зустрічі була Ніна КОВАЛЬОВА, завідувач філії № 2 бібліотеки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

19.02.24 Презентація можливостей бібліотеки Фото 1

На зустрічі були присутні гаранти освітніх програм кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи всіх рівнів вищої освіти: першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – Вадим СУЛІЦЬКИЙ, гарант освітньої програми 231.00.01 «Соціальна робота», доцент кафедри, кандидат психологічних наук, доцент;  Олена ДЕНИСЮК, гарант освітньої програми 231.00.02 «Соціальна педагогіка», доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Світлана САПІГА, гарант освітньої програми 231.00.04 «Соціальна адвокація», доцент кафедри, кандидат педагогічних наук;  другого (магістерського) рівня вищої освіти – Тетяна ЛЯХ, гарант освітньої програми 231.00.03 «Моніторинг і оцінка соціальних програм», завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Тетяна СПІРІНА, гарант освітньої програми 231.00.02 «Соціальна педагогіка», доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Вадим ЛЮТИЙ, гарант освітньої програми 231.00.01 «Соціальна робота», доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти – Жанна ПЕТРОЧКО, гарант освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 231 «Соціальна робота», професор кафедри, доктор педагогічних наук, професор. Також у заході взяли участь викладачі кафедри, які забезпечують викладання дисциплін, куратори академічних груп.

19.02.24 Презентація можливостей бібліотеки Фото 2

Ніна Василівна, виступила із доповіддю «Бібліотека – інформаційний центр вищого навчального закладу», під час якої присутні ознайомилися  з історією бібліотеки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, почули інформацію про її ресурси, послуги, правила користування. Вона розповіла про тематичний підбір літератури, індексування за УДК, онлайн систему бронювання книг; продемонструвала як користуватись електронним каталогом бібліотеки; поділилась корисними рекомендаціями щодо здійснення пошуку в електронному каталозі.

19.02.24 Презентація можливостей бібліотеки Фото 3

Учасники зустрічі ознайомилися з онлайн сервісами й пропозиціями електронних інформаційних ресурсів для науки і досліджень, які надає бібліотека Університету; дізнались про інноваційні бібліографічні інструменти для підготовки наукового дослідження; обговорили питання книгозабезпечення навчальних дисциплін.

19.02.24 Презентація можливостей бібліотеки Фото 4

Працівниками бібліотеки була підготовлена книжкова виставка наукових, навчальних та довідкових видань «Актуальні питання соціальної роботи» та «На допомогу професійному зростанню соціального педагога».

Під час заходу завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – Тетяна ЛЯХ поповнила фонд бібліотеки новими виданнями з соціальної роботи та соціальної педагогіки, продовжуючи добру традицію кафедри в підтримці бібліотеки.

19.02.24 Презентація можливостей бібліотеки Фото 5

Щиро дякуємо Ніні Василівні

за надзвичайно цікаву та пізнавальну зустріч!

OON 04 min