Звітна конференція з виробничої (соціально-профілактичної) практики для здобувачів 4 року навчання ОП «Соціальна педагогіка» (група СПб-1-20-4.0д) (15.12.23)

15 грудня 2023 року відбулась звітна конференція з виробничої (соціально - профілактичної) практики для здобувачів 4 року навчання освітньої програми «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання.

Практика проходила з 06 листопада по 15 грудня 2023 року в таких установах: навчально-виховний комплекс № 30 «ЕКОНАД» (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) та спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 з поглибленим вивченням англійської мови.

Відповідальна за проведення практики від кафедри Олена ДЕНИСЮК, гарант ОП «Соціальна педагогіка», кандидат педагогічних наук, доцент під час зустрічі наголосила на важливих здобутках студентів, позитивних відгуках від керівників баз практик, можливості використання результатів дослідження .

15.12.23 Звітна конференція Фото 1

Під час конференції здобувачі презентували свої результати, зокрема, під час практики продовжували знайомитись з функціональними обов’язками та основними напрямами профілактичної діяльності соціального педагога в закладі освіти; обов’язковою документацією соціального педагога;  особливостями соціальної, психологічної роботи з учнями та батьками в умовах військового стану та під час повітряних тривог; здійснювали соціально-педагогічну діагностику, оцінку проблем та потреб бенефіціаріїв; розробляли та реалізували профілактичну програму відповідно до результатів проведення діагностики за напрямами соціально-педагогічної роботи закладу; готували доповіді (презентації) для педагогічного колективу закладу з обраної проблеми, представляли  результати діагностики та дизайн розробленої профілактичної програми.

15.12.23 Звітна конференція Фото 3

Наприкінці зустрічі студенти пройшли традиційне опитування за результатами виробничої (соціально-профілактичної) практики.