Презентація методології магістерських робіт на засіданні кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (17.11.23)

17 листопада 2023 року на засіданні кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи відбулася презентація методології магістерських робіт здобувачів 1 року навчання спеціальності 231 Соціальна робота освітніх програм «Моніторинг і оцінка соціальних програм», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

17.11.23 Презантація методологій магістерських робіт Фото 1

Презентація відбувалася в онлайн форматі. До слухання магістрів долучилися наукові керівники та викладачі кафедри: доктора педагогічних  наук, професори, професори кафедри Жанна ПЕТРОЧКО, Ренате ВАЙНОЛА, Олена КАРПЕНКО; кандидат педагогічних  наук, доцент, доцент кафедри Наталія КЛІШЕВИЧ; кандитат психологічних наук, доцент, доцент кафедри Вадим СУЛІЦЬКИЙ; кандидат педагогічних наук, доцент Віктор ЖУКОВ; кандидат соціологічних наук, доцент кафедри Ольга ШВЕД; старший викладач кафедри Аліна ДУЛЯ; викладачі кафедри Анастасія КОТЕЛЕВЕЦЬ, Ірина НОХРІНА.

17.11.23 Презантація методологій магістерських робіт Фото 2

На початку зустрічі з вітальним словом звернулася виконуючий обов’язки завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Світлана САПІГА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри.

Модератором заходу був Вадим ЛЮТИЙ, кандидат  педагогічних наук, доцент, доцент кафедри.

17.11.23 Презантація методологій магістерських робіт Фото 3

Після презентації здобувачами наукового апарату,  відбулось обговорення і уточнення методології магістерських робіт викладачами кафедри та призначеними науковими керівниками. Також Світлана Володимирівна, акцентувала увагу здобувачів на дотриманні графіку підготовки магістерських робіт та дотримання правил академічної доброчесності.

Бажаємо нашим здобувачам успішної роботи над магістерськими дослідженнями!

17.11.23 Презантація методологій магістерських робіт Фото 4

17.11.23 Презантація методологій магістерських робіт Фото 5