Настановча конференція з виробничої (волонтерської, з питань профілактики) практики для здобувачів 2 року навчання ОП «Соціальна робота», «Соціальна адвокація» (груп: САб-1-22-4.0д, СРб-1-22-4.0д) (13.11.23)

13 листопада 2023 року відбулась настановча конференція з виробничої (волонтерської, з питань профілактики) практики для здобувачів 2 року навчання, спеціальності 231 «Соціальна робота», освітніх програм 231.00.01 «Соціальна робота» та 231.00.04 «Соціальна адвокація», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, денної форми навчання.

Відповідальні за проведення практики викладачі від Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти: Аліна ДУЛЯ, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та Віктор ЖУКОВ, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

13.11.23 Настановча конференція Фото 1

Під час конференції здобувачі ознайомились із метою та завданнями практики, а саме:

- аналіз діяльності громадської організації, її структури;

- визначення та опис соціальних проблем, з якими працює дана громадська організація, а також  напрямів волонтерської, профілактичної  діяльності в межах бази практики;

- розробка профілактичних заходів згідно з завданнями, наданих керівниками організації, де проходить практика, робота в групах, представлення напрацювань, обговорення, вибір та затвердження варіантів профілактичних заходів та матеріалів до них;

- здійснення та аналіз результатів профілактичної та волонтерської діяльності;

- участь в організації і проведенні окремих заходів у межах поточної діяльності спеціаліста або соціальної агенції у цілому;

- оформлення звітної документації про проходження практики та презентації;

- презентація результатів практики на підсумковій конференції.

13.11.23 Настановча конференція Фото 2

Також увагу студентів було спрямовано на додатковий методичний матеріал, який розміщений в ЕНК, можливості проходження онлайн курсів з обраної проблеми.

Аліна ДУЛЯ здійснила огляд новинок методичних матеріалів Центру практичної підготовки і наголосила на можливості використання даного матеріалу під час проходження практики.

13.11.23 Настановча конференція Фото 3