Настановча конференція з виробничої практики для здобувачів ОП Соціальна педагогіка другого (магістерського) рівня вищої освіти (група СПм-1-22-1.4з) (27.11.23)

27 листопада 2023 р. відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів групи СПм-1-22-1.4з, освітньої програми Соціальна педагогіка другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Участь у заході взяли магістри, гарант освітньої програми – Тетяна СПІРІНА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

У ході конференції студенти познайомились із метою, завданнями практики та її програмовими результатами. Тетяна Петрівна закцентувала студентів та етапах практики та особливостях звітування. Наголосила на обов’язках студентів під час проходження практики та познайомила з критеріями оцінювання навчальних досягнень студентів.

27.11.23 Настановча конференція СПм Фото 1

27.11.23 Настановча конференція СПм Фото 2