Звітна конференція з виробничої (в закладах освіти) практики для здобувачів 3 року навчання ОП «Соціальна педагогіка» (група СПб-1-21-4.0з) (08.11.23)

08 листопада 2023 року відбулась звітна конференція з виробничої (в закладах освіти) практики для здобувачів 3 року навчання освітньої програми «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання.

08.11.23 Звітна конференція СП Фото 3

Практика проходила в таких установах: НВК № 30 "Еконад", м. Київ; ЗДО № 611, м. Київ; ЗДО № 192, м. Київ; спеціалізована школа № 254 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ; спеціалізована школа № 246 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ; Броварський ліцей № 10, Київська область; Вище професійне училище № 11, Львівської області м. Червоноград.

Відповідальна за проведення практики від кафедри Олена ДЕНИСЮК, гарант ОП «Соціальна педагогіка», кандидат педагогічних наук, доцент під час зустрічі наголосила на важливих здобутках студентів, позитивних відгуках від керівників баз практик.

Під час конференції здобувачі презентували свої результати, зокрема, під час практики ознайомились з функціональними обов’язками та основними напрямами діяльності соціального педагога в закладі освіти; навчились складати план роботи разом із соціальним педагогом закладу; ознайомились з обов’язковою документацією соціального педагога закладу освіти; оволоділи методикою спостереження за організацією соціально-педагогічної діяльності соціального педагога та одногрупників, поведінкою вихованців в різних ситуаціях; мали можливість взяти участь у різноманітних соціокультурних заходах установи, організації форум-театру, провели профорієнтаційну роботу із здобувачами освіти.

08.11.23 Звітна конференція СП Фото 1

08.11.23 Звітна конференція СП Фото 2

Студенти пройшли традиційне опитування за результатами практики в закладах освіти.