Проведення настільної просвітницько-профілактичної гри «Коло безпеки» для учнів 8-9 класів гімназії №318 «Міленіум» (16-22.11.23)

З 16 листопада по 22 листопада 2023 року, на передодні Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», здобувачі 2 року навчання спеціальності 231 «Соціальна робота», освітніх програм 231.00.01 «Соціальна робота» та 231.00.04 «Соціальна адвокація» під керівництвом Аліни ДУЛІ, старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та Ірини КОНЧЕНКОВОЇ, директора Громадської організації «Міжнародна школа рівних можливостей» провели профілактичні заняття для учнів 8-9 класів гімназії №318 «Міленіум» з використанням настільної просвітницько-профілактичної гри «Коло безпеки».

16 22.11.23 Гра Коло безпеки Фото 1

На початку проведення гри, модератори розповіли про актуальність проблеми насильства в підлітковому середовищі, розкрили сутність поняття «насильство». Звернули увагу на основні ознаки та види насильства.

16 22.11.23 Гра Коло безпеки Фото 2

Пояснили мету та правила просвітницько-профілактичної гри «Коло безпеки». Мета гри полягає у формуванні в учасників системи уявлень та знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження та подолання, а також особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства.

16 22.11.23 Гра Коло безпеки Фото 3

З учасниками розігрували різні сценарії, де учні повинні були відповідати на поставленні питання та створити з цих питань коло безпеки. Навчили учнів, як правильно поводити себе в екстрених ситуаціях.

Учасники із задоволенням та цікавістю проходили кожне коло гри. Також учні зазначили, що дана гра не лише передає важливу інформацію про тему насильства, його виявлення та профілактику, але робить це через цікавий та інтерактивний досвід.

16 22.11.23 Гра Коло безпеки Фото 4

16 22.11.23 Гра Коло безпеки Фото 5