Звітна конференція з виробничої (волонтерської, з питань профілактики) практики для здобувачів 2 року навчання ОП «Соціальна робота», «Соціальна адвокація» (груп: САб-1-22-4.0д, СРб-1-22-4.0д) (22.11.23)

22 листопада 2023 року відбулась звітна конференція з виробничої (волонтерської, з питань профілактики) практики для здобувачів 2 року навчання, спеціальності 231 «Соціальна робота», освітніх програм 231.00.01 «Соціальна робота» та 231.00.04 «Соціальна адвокація», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, денної форми навчання.

22.11.23 Звітна конференція Фото 1

Керівники від Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти: Аліна ДУЛЯ, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи; Віктор ЖУКОВ, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

22.11.23 Звітна конференція Фото 2

Під час проходження практики здобувачі ознайомились з діяльністю таких організацій, як: Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ»; Громадська організація «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер»; Громадська організація «Міжнародна школа рівних можливостей»; Релігійна місія «КАРІТАС-СПЕС» Римсько-католицької церкви в Україні.

22.11.23 Звітна конференція Фото 3

Під час конференції здобувачі презентували результати проходження практики відповідно до завдань, а саме:

- проаналізували діяльність громадської організації, її структуру, напрямки волонтерської, профілактичної  діяльності в межах бази практики;

- визначили соціальні проблеми, з якими працює дана громадська організація та провели оцінку потреб отримувачів соціальних послуг;

- розробили та провели профілактичні заходи для дітей різного віку, осіб з інвалідністю та осіб похилого віку;

- провели профілактичні заняття для учнів 8 та 9 класів гімназії №318 «Міленіум» з використанням настільної профілактичної гри «Коло безпеки»;

- з метою професійного розвитку пройшли додаткові онлайн курси на освітній платформі ГО «ВГЦ «Волонтер»: «Права та обов’язки», «Сприйняття різноманітності – основа толерантності», «Щедрий вівторок»;

- взяли участь в організації і проведенні окремих заходів у межах поточної діяльності спеціаліста або соціальної агенції у цілому.

22.11.23 Звітна конференція Фото 4

За відгуками здобувачів, проходження виробничої (волонтерської, з питань профілактики) практики дозволило їм поглибити знання у сфері соціальної роботи та соціальної профілактики.

Зазначили, що практика пройшла успішно, вони отримали задоволення від проходження практики, і дуже щасливі, що справилися з усіма завданнями під час проходження практики, і впевнені, що ті знання та практичні навички, які здобули за цей час, обов’язково стануть у пригоді в їхній професійній діяльності –  майбутнього соціального працівника.

22.11.23 Звітна конференція Фото 5

22.11.23 Звітна конференція Фото 6