Настановча конференція з виробничої (в закладах освіти) практики для здобувачів 3 року навчання ОП «Соціальна педагогіка» (група СПб-1-21-4.0д) (21.10.23)

21 жовтня 2023 року відбулась настановча конференція з виробничої (в закладах освіти) практики для здобувачів 3 року навчання освітньої програми «Соціальна педагогіка» денної форми навчання (термін проходження з 23.10.2023 по 01.11.2023). Під час конференції здобувачі ознайомились з метою практики, яка проходитиме в таких установах: Громадська організація «Міжнародна Школа Рівних Можливостей»; Навчально-виховний комплекс № 30 «ЕКОНАД» (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія).

21.10.23 Настановча в закладах освіти 3 к СПд Фото 1

Відповідальна за проведення практики від кафедри Олена ДЕНИСЮК, гарант ОП «Соціальна педагогіка», кандидат педагогічних наук, доцент під час зустрічі наголосила на основних завданнях даного виду практики:

• ознайомлення з функціональними обов’язками та основними напрямами діяльності соціального педагога в закладі освіти;
  • складання плану роботи разом з соціальним педагогом бази практики;
  • формування умінь аналізувати соціально-педагогічну діяльність;
  • ознайомлення з обов’язковою документацією соціального педагога закладу освіти;
  • оволодіння методикою спостереження за організацією соціально-педагогічної діяльності соціального педагога та студентів, поведінкою вихованців у різноманітних ситуаціях;
  • надбання умінь та навичок розробки та проведення соціально-виховних форм роботи в закладах освіти, спрямованих на згуртування дитячого колективу, попередження булінгу, психолого-педагогічного супроводу та підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнних дій і збройних конфліктів тощо.
  • Ознайомлення з досвідом роботи соціального педагога із вразливими категоріями об’єктів (сімей);
  • виконання індивідуального або групового завдання за змістом, обговореним із керівником від бази практики.

21.10.23 Настановча в закладах освіти 3 к СПд Фото 2

21.10.23 Настановча в закладах освіти 3 к СПд Фото 3

Олена ДЕНИСЮК як керівник Центру практичної підготовки здійснила огляд новинок методичних матеріалів Центру, наголосила на можливості використання даного матеріалу під час проходження практики в закладах освіти.