Настановча конференція з виробничої (в закладах освіти) практики для здобувачів 3 року навчання ОП «Соціальна педагогіка» заочної форми навчання (група СПб-1-21-4.0з) (25.10.23)

25 жовтня 2023 року відбулась настановча конференція з виробничої (в закладах освіти) практики для здобувачів 3 року навчання освітньої програми «Соціальна педагогіка», заочної форми навчання (термін проходження з 30.10.2023 по 08.11.2023). Під час конференції здобувачі ознайомились з метою практики, яка проходитиме в таких установах (за листами клопотаннями):

• Навчально-виховний комплекс № 30 "Еконад", м. Київ;
  • Заклад дошкільної освіти № 611, м. Київ;
  • Спеціалізована школа № 246 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ;
  • Заклад дошкільної освіти № 192, м. Київ;
  • Спеціалізована школа № 254 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ;
  • Броварський ліцей № 10, Київська область;
  • Вище професійне училище № 11, Львівської області м. Червоноград.

25.10.23 Настановча в закладах освіти Фото 1

Відповідальна за проведення практики від кафедри Олена ДЕНИСЮК, гарант ОП «Соціальна педагогіка», кандидат педагогічних наук, доцент під час зустрічі наголосила на основних завданнях даного виду практики:

• ознайомлення з функціональними обов’язками та основними напрямами діяльності соціального педагога в закладі освіти;
  • складання плану роботи разом з соціальним педагогом бази практики;
  • формування умінь аналізувати соціально-педагогічну діяльність;
  • ознайомлення з обов’язковою документацією соціального педагога закладу освіти;
  • оволодіння методикою спостереження за організацією соціально-педагогічної діяльності соціального педагога та студентів, поведінкою вихованців у різноманітних ситуаціях;
  • надбання умінь та навичок розробки та проведення соціально-виховних форм роботи в закладах освіти, спрямованих на згуртування дитячого колективу, попередження булінгу, психолого-педагогічного супроводу та підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнних дій і збройних конфліктів тощо.
  • ознайомлення з досвідом роботи соціального педагога із вразливими категоріями об’єктів (сімей);
  • виконання індивідуального або групового завдання за змістом, обговореним із керівником від бази практики.

На заході була присутня керівник від кафедри Олена КАРПЕНКО, доктор педагогічних наук, професор, яка звернула увагу студентів на необхідність завантаження методичних матеріалів у відповідний ЕНК, підготовку презентації за результатами практики.

25.10.23 Настановча в закладах освіти Фото 2

Олена ДЕНИСЮК як керівник Центру практичної підготовки здійснила огляд новинок методичних матеріалів Центру, наголосила на можливості використання даного матеріалу під час проходження практики в закладах освіти. Студентам були презентовані плакати про правила безпечного поводження в Інтернеті, які студенти за бажанням могли взяти з собою, щоб використати під час проведення відповідних заходів в закладі та залишити на базі практики для подальшої роботи.