Підсумкова конференція з переддипломної практики та установча конференція з виробничої практики (13.11.2023 р.)

13 листопада 2023 року відбулась підсумкова конференція з переддипломної практики.Студенти другого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти (група МОСПм-1-22-1.4д)звітували про результати проходження практики. Звітна документація розміщена дляоцінювання керівниками від кафедри у ЕНК:

Цього року студенти в переддипломної практики відвідали такі державні та громадськіорганізації соціальної сфери:
Цього року студенти групи МОСПм-1-22-1.4д обрали базами для проходження переддипломної практики обрали ряд державних та громадських організацій, серед яких:
  • Благодійна організація «Благодійний фонд «Клуб Добродіїв»
  • Всеукраїнська громадська організація «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень»
  • Громадська організація «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер»
  • Громадська організація «Ла Страда – Україна»
  • Громадська організація «Халом»
  • Іванківський центр соціально - психологічної реабілітації населення
  • Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
  • Київський міський центр соціальних служб
  • Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – Ліцей»
  • Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»
  • Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа»
  • Приватний заклад освіти «Cambrige Family»
  • Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Фастівської міської ради
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Києво-Могилянська бізнес-школа»
  • Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району міста Києва
Студенти відрефлексували щодо особливостей проходження практики, висловивши своїдумки під час зустрічі, а також, заповнивши анкету: Анкета з моніторингу результатів проходження практики.Високо оцінивши свої здобутки, студенти розпочали підготовку до передзахисту магістерськоїроботи.
image.png

Також в цей день було проведено установчу конференцію з виробничої практики для студентів цієї групи.
Виробнича практика триватиме з 13 листопада 2023 року по 15 грудня 2023 року.
Базами для проведення практики визначено такі установи:
  • Громадська організація «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер»
  • Громадська організація «Ла Страда – Україна»
  • Громадська організація «Халом»
  • Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації населення
  • Київський міський центр соціальних служб
  • Дошкільний навчальний заклад №2 “Ялинка” (ясла-садок) комбінованого типу
  • Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа»
  • Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Фастівської міської ради
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Києво-Могилянська бізнес-школа»
Бажаємо успіху нашим дорогим здобувачам!