Співпраця з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер»

Сьогодні,  19 жовтня 2023 року, до Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти завітали наші друзі та партнери - Всеукраїнський громадський Центр «Волонтер». За підтримки Міжнародної організації з міграції, яка входить до Організації Об’єднаних Націй, Представництвом в Україні, Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» реалізує проєкт «Підвищення обізнаності уразливого населення міста Києва щодо ризиків торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства». Тож студенти 1 курсу, групи КПб-2-23-4.0д спеціальності «Психологія» стали учасниками цього проєкту.

Волонтер1

Волонтер2

Під час тренінгу студенти дізнались про ризики торгівлі людьми, ознайомились з видами торгівлі людьми, обговорили вікові та професійні аспекти торгівлі людьми. Тренінг був насичений різноманітними вправами та завданнями. Наприкінці заходу студенти отримали актуальні інформаційні матеріали щодо ризиків торгівлі людьми.

Волонтер3

Волонтер4

Волонтер5

Тренерка – наша випускниця освітньої програми «Соціальна педагогіка» другого магістерського рівня вищої освіти – Тетяна Курченко. Щиро вдячні  Всеукраїнському громадському центру «Волонтер» за можливість доєднатись до реалізації такого важливого проєкту!