Настановча конференція з переддипломної практики для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм» (група МОСПм-1-22-1.4д) (20 жовтня 2023 р.)

20 жовтня 2023 року відбулася настановча конференція з переддипломної практики для студентів групи МОСПм-1-22-1.4д другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм».

Установча конференція МОСП

Участь у заході взяли студенти, їхні наукові керівники, гарант освітньої програми – Тетяна Леонідівна Лях, завідувач кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.
У ході конференції студенти познайомились із метою, завданням практики та її програмовими результатами. Тетяна Леонідівна закцентувала увагу студентів та етапах практики та особливостях звітування. Гарант наголосила на обов’язках студентів під час проходження практики та познайомила з критеріями оцінювання навчальних досягнень студентів.
Цього року студенти групи МОСПм-1-22-1.4д обрали базами для проходження переддипломної практики обрали ряд державних та громадських організацій, серед яких:
  • Благодійна організація «Благодійний фонд «Клуб Добродіїв»
  • Всеукраїнська громадська організація «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень»
  • Громадська організація «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер»
  • Громадська організація «Ла Страда – Україна»
  • Громадська організація «Халом»
  • Іванківський центр соціально - психологічної реабілітації населення
  • Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
  • Київський міський центр соціальних служб
  • Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – Ліцей»
  • Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»
  • Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа»
  • Приватний заклад освіти «Cambrige Family»
  • Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Фастівської міської ради
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Києво-Могилянська бізнес-школа»
  • Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району міста Києва
Переддипломна практика триватиме у період із 23 жовтня 2021 року по 11 листопада 2023 року.
Бажаємо успіху нашим студентам!