Звітна конференція з виробничої (стажерської) практики для здобувачів ОПП «Соціальна робота» другого (магістерського) рівня вищої освіти (група СРм-1-22-1.4з) (30.03.23)

30 березня 2023 року відбулася звітна конференція з виробничої (стажерської) практики студентів I курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти, заочної форми навчання, групи СРм-1-22-1.4з спеціальності 231 «Соціальна робота», освітньо-професійної програми 231.00.01 «Соціальна робота» факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Здобувачі освітньо-професійної програми розповіли особливості організацій, на базі яких проходила практика, доповіли про хід практики та  представили її результати, мали можливість порівняти зміст, методи та умови діяльності різних установ, що надають соціальні послуги та впроваджують соціальні програми, здійснюють правозахисну та адвокаційну діяльність, забезпечують соціальною підтримкою вразливі верстви населення. В ході практики учасники отримали досвід надання та оцінювання соціальних послуг, та під час конференції представили результати проведеного оцінювання.

Виробнича (стажерська) практика здобувачів ОПП «Соціальна робота» проходила з 06 по 30 березня 2023 року на базі Київського міського центру соціальних служб, Громадської Спілки «Українська Мережа за Права Дитини», Громадська організація «Інсайт» (м.Київ).

30.03.23 Звітна конференція з виробничої стажерської практики фото 1