Настановча конференція з виробничої (стажерської) практики для здобувачів ОПП «Соціальна робота» другого (магістерського) рівня вищої освіти (група СРм-1-22-1.4з) (03.03.23)

3 березня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої (стажерської) практики студентів I курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти, заочної форми навчання, групи СРм-1-22-1.4з спеціальності 231 «Соціальна робота», освітньої програми 231.00.01 «Соціальна робота» факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Керівник практики, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, гарант освітньо-професійної програми «Соціальна робота» Вадим ЛЮТИЙ ознайомив студентів із завданнями практики, базами практики та умовами її проведення, особливостями керівництва практикою та звітування за її результатами, дав відповіді на запитання здобувачів.

Практика триває з 06 по 30 березня 2023 року на базі Київського міського центру соціальних служб, Громадської Спілки «Українська Мережа за Права Дитини», Громадська організація «Інсайт» (м.Київ).

03.03.23 Настановча конференція з виробничої практики фото 1