Настановча конференція з переддипломної практики для здобувачів ОПП «Соціальна робота» другого (магістерського) рівня вищої освіти (група СРм-1-21-1.4д) (13.10.22)

13 жовтня 2022 року відбулася настановча конференція з переддипломної практики для здобувачів 2 року навчання спеціальності 231 «Соціальна робота», освітньо-професійної програми 231.00.01 «Соціальна робота», другого (магістерського) рівня вищої освіти, денної форми навчання, групи СРм-1-21-1.4д. факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

13.10.22 Настановча конференція з переддипломної практики Фото 1

Базами практики стали:

1. Київський міський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та Молоді.

2. Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

3. Приватний заклад загальної середньої освіти І ступеня «Академія сучасної освіти» з поглибленим вивченням іноземних мов.

Здобувачі були ознайомлені із програмою практики, отримали пояснення щодо завдань, які їм необхідно буде виконати, умов проходження практики та процедури звітування.

Практика триватиме з 14 жовтня по 30 листопада 2022 р.