Зустріч із представниками Ради випускників факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти (22.09.23)

22 вересня 2023 року гаранти освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота Тетяна СПІРІНА, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Вадим ЛЮТИЙ, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи зустрілися із представниками Ради випускників факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти:

Руслан ГОРЧИНСЬКИЙ, випускник ОПП «Моніторинг і оцінка соціальних програм» другого (магістерського) рівня вищої освіти, аспірант ОНП «Соціальна робота»; фізична особа – підприємець, залучений консультант Київського міського центру соціальних служб з питань моніторингу та оцінювання соціальних проєктів та програм, залучений тренер Служби у справах дітей м. Києва з програм запобігання та протидії домашньому насильству, сертифікований тренер програм набуття резильєнтності Ізраїльської коаліції по роботі з травмою;

Олена ФАЙДЮК, випускниця ОПП «Соціальна педагогіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти, аспірантка ОНП «Соціальна робота», завідувач кабінету кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти; консультантка Національних гарячих ліній ГО «Ла Страда-Україна» (Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, Національна гаряча лінія для дітей та молоді), асистентка проєктів.

22.09.23 Зустріч із представниками Ради випускників Фото 1

Також до зустрічі доєдналася Ірина НОХРІНА, випускниця ОПП «Соціальна педагогіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти, аспірантка ОНП «Соціальна робота».

18.09.23 Організаційна зустріч для здобувачів СП Фото 2

Гаранти освітніх програм розповіли про можливості освітнього процесу на факультеті та Центрів практичної підготовки, які функціонують на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи, окреслили перспективні завдання на 2023-2024 навчальний рік та домовилися про співпрацю у межах наукової студії «Соціальний експериментаріум».

Випускники поділились своїм досвідом навчання на освітніх програмах та успіхами і здобутками у професійній діяльності.

22.09.23 Зустріч із представниками Ради випускників Фото 3