Онлайн-вебінар «Особливості роботи куратора академічної групи з соціально незахищеними категоріями студентів в закладах вищої освіти» (21.09.23)

21 вересня 2023 року куратори академічних груп Олена ДЕНИСЮК,  кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, гарант освітньої програми 231.00.02 Соціальна педагогіка (куратор групи САРПб-2-21-4.0д, освітні програми «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота») та Анастасія КОТЕЛЕВЕЦЬ, викладач кафедри  соціальної педагогіки та соціальної роботи (куратор груп САб-1-23-4.0д., освітня програма «Соціальна адвокація» та СРб-1-23-4.0д, освітня програма «Соціальна робота») відвідали онлайн-вебінар «Особливості роботи куратора академічної групи з соціально незахищеними категоріями студентів в закладах вищої освіти».

21.09.23 Онлайн вебінар фото 1

Лектор заходу – Тетяна БАДИЛЕВИЧ, завідувачка юридичного сектору Служби у справах дітей та сім'ї міста Києва.

Модератор – Наталія КЛІШЕВИЧ, декан факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

21.09.23 Онлайн вебінар фото 2

На зустрічі було детально розглянуто:

• механізм здійснення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • соціальні стандарти та пільги, які надаються дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
  • права дітей даної соціальної категорії, зокрема під час навчання в університеті;
  • перелік обов’язків, які бере на себе навчальний заклад перед студентом.

21.09.23 Онлайн вебінар фото 3

На вебінарі розглянуто реальні кейси та проговорено можливі шляхи вирішення критичних ситуацій. Пані Тетяна надала ґрунтовні відповіді на всі питання учасників.

Дякуємо за змістовну та корисну розмову.

21.09.23 Онлайн вебінар фото 4