Річні звіти здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, щодо виконання індивідуального плану наукової роботи та індивідуального навчального плану за 2022/2023 н. р. (13.06.23)

13 червня 2023 року відбулось засідання кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, на якому слухали річні звіти здобувачів освітньо-наукової програми «Соціальна робота» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти щодо виконання індивідуального плану наукової роботи та індивідуального навчального плану за 2022/2023 н. р.

13.06.23 Річні звіти здобувачів Фото 1

Модератором зустрічі була: гарант ОНП «Соціальна робота» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, д. пед. наук, професор Жанна ПЕТРОЧКО.

13.06

Запрошені: Ілона ТРИГУБ, к. пед. наук, зав. аспірантури, докторантури; Ганна САЛО, к. філос. наук, методист НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм; Ірина МУЗИЧЕНКО, к. психол. наук, заступник декана Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи.

13.06.23 Річні звіти здобувачів Фото 3

Під час звіту здобувачі ознайомили присутніх з результатами виконання індивідуального плану наукової роботи та індивідуального навчального плану (оприлюднені дані занесено в Індивідуальний план аспірантів і розміщено в е-портфоліо).  Здобувачі окреслили власні наукові здобутки за 2022/2023 н. р., а також презентували результати апробаційної роботи.

Всі здобувачі позитивно звершили рік, не дивлячись на труднощі, спричиненні військовою ситуацією.

13.06.23 Річні звіти здобувачів Фото 4

13.06.23 Річні звіти здобувачів Фото 5

Після заслуховування річних звітів здобувачів виступила Тетяна ЛЯХ, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи,  наснажила їх до публікаційної активності та участі у конференціях.  Ілона ТРИГУБ та Ганна САЛО окреслили завдання на наступний навчальний рік та привітали здобувачів з успішними результатами.

13.06.23__Річні_звіти_здобувачів_Фото_6.png

13.06.23 Річні звіти здобувачів Фото 7