Захист курсових робіт студентів спеціальності 231 Соціальна робота (груп: САРПб-1-21-4.0д, САРПб-2-21-4.0д) (07.06.23)

07.06.2023 року в онлайн форматі відбувся захист курсових робіт студентами 2 курсу спеціальності 231 Соціальна робота ОПП «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка» та «Соціальна адвокація».

07.06.23 Захист курсових робіт Фото 1

Захист курсових робіт пройшов під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Ренате ВАЙНОЛИ, кандидата педагогічних наук, доцента Олени ДЕНИСЮК, кандидата педагогічних наук, доцента Наталії КЛІШЕВИЧ та кандидата психологічних наук, доцента Вадима СУЛІЦЬКОГО.

07.06.23 Захист курсових робіт Фото 2

Під час захисту курсових робіт з «Технології соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю» студентами було розкрито широкий спектр проблем технологізації соціальної роботи: технологічне забезпечення процесів профілактики, адаптації, реабілітації, терапії, супроводу; створення фасилітаційного поля для успіху соціалізації дитини та молодої людини; пошук форм соціальної підтримки сімей та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах; соціальна  допомога дітям, молоді, сім’ям в умовах воєнного часу.

07.06.23 Захист курсових робіт Фото 3

Сподіваємося, що такий формат проведення захисту сприятиме формуванню дослідницьких компетентностей здобувачів освіти, розвитку вміння генерувати та відстоювати ідеї, обґрунтовувати позиції, вести толерантну наукову дискусію.