Гостьова зустріч на тему: «Арттерапія з дітьми та підлітками в умовах війни» з Оленою ЛУЦЕНКО (12.05.23)

12 травня 2023 року для студентів спеціальності 231 Соціальна робота освітньої програми «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи САРПб-2-21-4.0д в межах дисципліни «Арт-практики в соціально-педагогічній діяльності» (викладач – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Олена ДЕНИСЮК) відбулась гостьова зустріч із методистом Київського міського будинку вчителя, арттерапевтом Оленою ЛУЦЕНКО на тему: «Арттерапія з дітьми та підлітками в умовах війни». Під час практичного заняття студенти знайомились з арттерапією як системою психологічної допомоги, особливостями використання арттерапії в роботі з підлітками в умовах війни, обговорювали можливості використання елементів арттерапії в роботі соціального педагога.

12.05.23 Гостьова зустріч Фото 1

12.05.23 Гостьова зустріч Фото 2

Студенти мали можливість відпрацювати практичні вправи, що сприяють відновленню відчуття захисту, контролю та підтримки.

12.05.23 Гостьова зустріч Фото 3