Навчально-методичний семінар «Консультування засуджених, схильних  до  самогубства» (12.05.23)

12 травня 2023 року доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Вадим СУЛІЦЬКИЙ провів навчально-методичний семінар на тему: «Консультування засуджених, схильних  до  самогубства» для психологів регіональних управлінь, установ виконання покарань і слідчих ізоляторів кримінально-виконавчої служби України.

12.05.23 Навчально методичний семінар Фото 1

У навчально-методичному семінарі взяли активну участь 98 психологів, які працюють із засудженими. Під час роботи розглядалися питання особливостей консультування схильних до суїциду засуджених  на кожному етапі суїцидальної поведінки з практичними рекомендаціями та життєвими прикладами. Окреме місце займали питання мотиваційного консультування; використання прийомів переконання засуджених; побудові та проведення бесіди з особами, які мали суїцидальні спроби; проєктивним методикам визначення суїцидальних намірів тощо.

12.05.23 Навчально методичний семінар Фото 2

У кінці заняття Вадим Суліцький відповів на питання слухачів.

Навчально-методичний семінар сподобався психологам Державної кримінально-виконавчої служби України. Вони висловили побажання продовжувати такі тематичні зустрічі та запропонували декілька актуальних тем для обговорення при наступній зустрічі