Захід на тему: «Розвиток ринку надання соціальних послуг в Україні» (24.04.23)

24 квітня 2023 року аспіранти спеціальності 321 «Соціальна робота», ОНП Соціальна робота взяли участь у онлайн-заході, який було організовано Платформою Соціальних Змін на тему: «Розвиток ринку надання соціальних послуг в Україні».

Спікером заходу була Ганна СЛОЗАНСЬКА, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, доцент Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

24.04.23 Захід Розвиток ринку надання Фото 1

Під час заходу спікерка диференціювала концепції надання соціальних послуг; акцентувала увагу на причинах виникнення складних життєвих обставин; розкрила категорії сімей та їхню ресурсність для фахівців; висвітлила механізми надання соціальних послуг та шляхи втілення в умовах сьогодення.

24.04.23 Захід Розвиток ринку надання Фото 2