Методичне заняття на тему: «ОБЕРЕЖНО, ВИБУХІВКА!» (13.04.23)

13.04.2023 року для студентів Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Вадимом СУЛІЦЬКИМ було проведено методичне заняття «Обережно! Вибухівка!», присвячене до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки.

Захід проводився з використанням платформи GOOGLE MEET. За погодженням із учасниками методичного заняття, велося фільмування заходу. У методичному занятті взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 Соціальна робота освітніх програм «Соціальна адвокація», «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».

13.04.23 метод. заняття Фото 1

Під час проведення заняття були розглянуті питання:

• як розпізнати вибухонебезпечні предмети;
  • як діяти у разі виявлення підозрілих вибухових пристроїв;
  • що робити, якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці або в транспорті;
  • що категорично забороняється робити, якщо ви виявили підозрілий предмет;
  • правила поведінки під час евакуації з будинку, з небезпечної зони;
  • правила поведінки під час прогулянок у лісі або в туристичному поході;
  • у разі загрози чи ведення бойових дій;
  • правила поведінки у випадку коли стався вибух.

13.04.23 метод. заняття Фото 2

У наш неспокійний час це дуже корисна інформація. Студентам сподобався захід, вони поставили багато питань з теми, а Вадим Володимирович, використовуючи приклади з життя, відповідав на них.

13.04.23 метод. заняття Фото 3

Сподіваємося, що такі заходи дуже цікаві для студентів, бо вони допомагають не тільки правильно діяти в певних ситуаціях, але й зберегти життя та здоров’я собі, своїм рідним й іншим людям. Знання придають впевненості у власних діях під час виявлення підозрілих і вибухових пристроїв.