Презентація змін до ОП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота на засіданні Вченої ради Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти (19.04.23)

19 квітня 2023 року на засіданні Вченої ради Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Олена ДЕНИСЮК, гарант освітньої програми 231.00.02 Соціальна педагогіка, кандидат педагогічних наук, доцент презентувала оновлений зміст освітньо-професійних програм 231.00.01 Соціальна робота (гарант Марина ЛЕХОЛЕТОВА, к.п.н.), 231.00.02 Соціальна педагогіка (гарант Олена ДЕНИСЮК, к.п.н., доцент), 231.00.04 Соціальна адвокація (гарант Світлана САПІГА, к.п.н.) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота.

Фото 01 19.04.23

Зокрема, Олена ДЕНИСЮК наголосила на змінах, що внесені до освітньо-професійних програм:

• Уточнення мети освітньо-професійних програм
  • Уточнення та введення нових спеціальних (фахових) компетентностей та програмних результатів навчання
  • Введення до обов’язкової частини освітніх компонентів, спрямованих на вивчення сучасних тенденцій розвитку спеціальності і особливостей надання соціальних послуг та здійснення соціальної роботи з отримувачами послуг (вразливими, виключеними і дискримінаційними групами)
  • Синхронізація викладання дисциплін, що формують базові професійні компетентності
  • Оновлення вибіркових блоків у всіх ОПП

Було окреслено фактори, що вплинули на оновлення освітньо-професійних програм, представлено освітні компоненти, що є загальними для трьох освітніх програм та виділено ті, які визначають специфіку кожної програми, а також ключові особливості програм.

Фото 02 19.04.23

У підсумку презентації було наголошено, що професорсько-викладацький склад кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи разом з експертами, які будуть запрошені для викладання гостьових лекцій, здатні у повній мірі забезпечити якісне навчання за освітньо-професійними програмами 231.00.01 Соціальна робота, 231.00.02 Соціальна педагогіка, 231.00.04 Соціальна адвокація першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота та відпрацювання необхідних компетентностей у межах практичної діяльності.

Фото 03 19.04.23

Фото 04 19.04.23