Круглий стіл зі здобувачами та випускниками спеціальності «Соціальна робота» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти щодо змін ОПП (20.02.23)

20 лютого 2023 року у межах діяльності професорсько-викладацького складу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи над оновленням освітньо-професійних програм «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Соціальна адвокація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбувся круглий стіл із здобувачами та випускниками (у форматі відеозустрічі з використанням сервісу Google Meet).

фото 01 20.02.23

Модераторами відео-зустрічі виступили гаранти ОПП:

Марина ЛЕХОЛЕТОВА, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, гарант освітньо-професійної програми «Соціальна робота»;

Олена ДЕНИСЮК, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, гарант освітньо-професійної програми «Соціальна педагогіка»;

Світлана САПІГА, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, гарант освітньо-професійної програми «Соціальна адвокація».

фото 02 20.02.23

Під час зустрічі здобувачам та випускникам було презентовано зміни до освітньо-професійних програм спеціальності 231 Соціальна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

фото 03 20.02.23

Під час обговорення структури і змісту навчальних дисциплін, особливостей практики, здобувачі та випускники внесли такі пропозиції:

1. додати навчальну дисципліну яка б сформувала навички надання першої долікарської допомоги;

2. скоротити кількість кредитів для дисципліни «Філософські студії»;

3. для подальшого вступу на магістерські програми, додати до вибіркового блоку дисципліну «Професійне спілкування іноземною мовою».

фото 04 20.02.23

Висловлюємо вдячність нашим здобувачам та випускникам за готовність до співпраці, внесені пропозиції щодо удосконалення освітніх програм за спеціальністю 231 Соціальна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.