Обговорення ОПП Соціальна робота першого (бакалаврського) рівня з заступником декана Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти та завідувачем кафедри СПСР (30.03.23)

30 березня 2023 року відбулась робоча зустріч з Романом ПАВЛЮКОМ, заступником декана з науково-методичної та навчальної роботи, кандидатом педагогічних наук, доцентом, Тетяною ЛЯХ, завідувачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидатом педагогічних наук, доцентом, Мариною ЛЕХОЛЕТОВОЮ, гарантом ОПП Соціальна робота, кандидатом педагогічних наук.

Фото 01 30.03.23 1

Під час робочої зустрічі Марина ЛЕХОЛЕТОВА представила зміни до освітньо-професійної програми «Соціальна робота» з урахуванням логіки викладання освітніх компонентів.

Результатом обговорення стало корегування назви освітнього компонента освітньо-професійної програми «Соціальна робота» (замість «Основи медичних знань та охорони здоров’я» запропоновано «Основи медичних знань із долікарською допомогою»; замість «Інклюзивна освіта» - освітній компонент «Соціальна робота з вразливими групами населення» до якого включено модуль «Соціальна інклюзія та соціальна робота з людьми з інвалідністю»), запропоновано освітні компоненти «Основи соціології», «Основи надання соціальних послуг» та узгоджено терміни та кількість кредитів на практику здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.