Робоча зустріч з представниками роботодавців «Обговорення змісту ОП «Соціальна адвокація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти» (13.02.23)

13 лютого 2023 року Світлана САПІГА, гарант освітньої програми «Соціальна адвокація», кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи презентувала оновлений зміст освітньо-професійної програм 231.00.04 Соціальна адвокація зі спеціальності 231 Соціальна робота для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти представникам роботодавців від Київського міського правобережного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.

8.02.2023 Робоча зустріч работодавці СА Фото 1

У робочій зустрічі взяли участь визнані практики, фахівці у галузі соціальної роботи:

Людмила ПІЛЯВСЬКА – директор Київського міського правобережного центру для ВІЛ інфікованих дітей та молоді, член Ради роботодавців факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;

8.02.2023 Робоча зустріч работодавці СА Фото 2

Тимофій  УМАРОВ – фахівець із соціальної роботи Київського міського правобережного центру для ВІЛ інфікованих дітей та молоді;

Людмила Олександрівна запропонувала до ОК «Соціальна робота з людьми, які зазнають соціального виключення та дискримінації» додати окремий модуль «Соціальна робота з людьми, які живуть з ВІЛ».

8.02.2023 Робоча зустріч работодавці СА Фото 3

Зокрема, під час зустрічі було наголошено на необхідності оновлення освітньої програми, презентовано ключові особливості освітньо-професійної програми «Соціальна адвокація», проаналізовано освітні компоненти, які є специфічними для програми.