Участь у вебінарі  «Більдунг та нордичний фольк-більдунг. Введення в нордичну традицію неформальної освіти дорослих» (13.04.2023)

13 квітня 2023 року Тетяна Лях, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, гарант ОПП Моніторинг і оцінка соціальних програм, Тетяна Спіріна, доцент кафедри й гарант магістерської ОПП Соціальна педагогіка, Ольга Швед, доцент кафедри, та Анастасія Котелевець, викладач кафедри, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, взяли участь у «Зустрічі з лідером», організованій ННЦ розвитку персоналу та лідерства, а саме: у вебінарі від Сергія Чумаченка «Більдунг та нордичний фольк-більдунг. Введення в нордичну традицію неформальної освіти дорослих».

Більдунг 1

Сергій Чумаченко – бізнес-тренер, засновник ініціативної групи «Українські народні вищі школи» та ГО «Українська мережа Більдунґу», «Народна вища школа Вовочок».

Більдунг 2

Спікер торкнувся ряду важливих питань:

• Історія та ключова ідея більдунгу;
  • Ідеологія і освітня філософія фольк-більдунгу;
  • Фольк-більдунг і його вплив на формальну освіту в Нордичних країнах;
  • Освітня філософія як відображення домінуючої ідеї суспільства. Україна в європейській спільноті

Більдунг 3

Більдунг 4

Щиро вдячні пану Сергію та колегам із ННЦ розвитку персоналу та лідерства Університету Грінченка за наснажуючу зустріч!!!