Слухання звітів про стан готовності теоретичної частини бакалаврських робіт та презентації програм емпіричних досліджень здобувачів ОП «Соціальна педагогіка» (22.03.23)

22 березня 2023 року відбулось слухання звітів здобувачів 4 курсу спеціальності 231 Соціальна робота, освітньої програми «Соціальна педагогіка», денної та заочної форм навчання, груп САРПб-1-19-4.0д, СПб-1-19-4.0з першого (бакалаврського) рівня вищої освіти про стан готовності теоретичної частини кваліфікаційних робіт та презентації програм емпіричних досліджень.

22.03.23 Слухання звітів бакалаврів СП Фото 3

Модератором зустрічі була гарант освітньої програми «Соціальна педагогіка», кандидат педагогічних наук, доцент Олена  ДЕНИСЮК. На зустрічі також були присутні наукові керівники кваліфікаційних робіт -  викладач Аліна ДУЛЯ, кандидат педагогічних наук, доцент Віктор ЖУКОВ, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна СПІРІНА, кандидат психологічних наук, доцент Володимир СУЛІЦЬКИЙ.

22.03.23 Слухання звітів бакалаврів СП Фото 1

На зустрічі студенти доповіли про стан підготовки бакалаврських робіт, проблеми та труднощі, які виникали в процесі роботи. Керівники дали оцінку теоретичній частині дослідження, представленій студентами, звернули увагу на необхідності опрацювання достатньої кількості наукових, науково-методичних джерел вітчизняних та зарубіжних авторів, їх систематизації та аналізу, формулювання власних висновків з проблеми, що вивчається.

22.03.23 Слухання звітів бакалаврів СП Фото 2

Здобувачі презентували власне бачення емпіричної частини, мету, завдання, етапи реалізації, основні методи емпіричного дослідження.

22.03.23 Слухання звітів бакалаврів СП Фото 4

Гарант освітньої програми звернула увагу на важливість чіткого дотримання встановлених етапів  написання кваліфікаційної роботи, систематичної взаємодії з науковим керівником, дотримання академічної доброчесності. Студенти були поінформовані про те, що кваліфікаційна робота буде перевірятися на плагіат в структурних підрозділах системою Strike Plagiarism.

22.03.23 Слухання звітів бакалаврів СП Фото 5

22.03.23 Слухання звітів бакалаврів СП Фото 6