Звіт про наукову роботу кафедри за 2022 р. (14.03.23)

14 березня 2023 року Вадим ЛЮТИЙ, координатор наукової роботи кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, гарант освітньої програми «Соціальна робота», кандидат педагогічних наук, доцент презентував звіт з наукової роботи кафедри за 2022 рік.

14.03.23 Звіт з наукової теми Фото 1

Вадим ЛЮТИЙ проаналізував виконання наукової теми «Соціалізація вразливих груп населення в контексті розвитку територіальних громад в Україні» та тематику публікацій кафедри, які можна об’єднати у такі три блоки: «Оцінювання стану соціалізації соціально-вразливих груп»; «Оцінювання сучасного стану та впровадження інноваційних моделей соціальної роботи з вразливими групами»; «Активізація громад, спрямована на поліпшення умов соціалізації вразливих груп». Також було акцентовано увагу на публікаційній активності науково-педагогічних працівників і наголошено, що усі викладачі кафедри мають публікації у SCOPUS, WOS.