Звітна конференція з виробничої (волонтерської з питань роботи з сім’ями) практики здобувачів 2 курсу навчання, спеціальності 231 Соціальна робота, ОП «Соціальна робота» та «Соціальна адвокація» (групи СПб-1-21-4.0д, СПб-2-21-4.0д) (16.03.23)

16 березня 2023 року відбулась звітна конференція з виробничої (волонтерської з питань роботи з сім’ями) практики здобувачів 2 курсу навчання, спеціальності 231 Соціальна робота, ОП «Соціальна робота та Соціальна адвокація», денної форми навчання, груп: СПб-1-21-4.0д, СПб-2-21-4.0д.

16.03.23 Звітна волонтерська робота з сімями Фото 1

Студенти проходили практику в таких установах: Київський міський центр соціально-психологічної допомоги, Благодійна організація «Благодійний Фонд «Я-Маріуполь»,  Благодійна організація «Благодійний Фонд «Змінимо наші життя», Центр надання соціальних послуг Білозірської сільської ради, Служба у справах дітей та сім'ї Бориспільської міської ради, Сквирський районний Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Березнівський міський центр соціальних служб.

Модератором зустрічі була відповідальна за проведення практики від кафедри – Світлана САПІГА, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри, гарант освітньої програми «Соціальна адвокація».

16.03.23 Звітна волонтерська робота з сімями фото 2

Під час конференції студенти звітували про виконання завдань практики, презентували різноманітні програми та проєкти по роботі з різними типами сімей, які реалізуються на Базі практики, мали змогу долучитись до  вивчення потреб та звернень, оцінювання надання фінансової допомоги, медичних послуг, умов проживання та виявити найпоширеніші проблеми багатьох українських сімей, які отримали тимчасовий захист на території приймаючих країн Європейського Союзу.

16.03.23 Звітна волонтерська робота з сімями Фото 3

На думку студентів виробнича, волонтерська з питань роботи з сім’ями практика поглибила та закріпила знання з фахових дисциплін, здобутих в університеті, дала змогу застосувати їх на практиці. Розширила уявлення про зміст, форми і методи роботи державних, громадських та правозахисних установ щодо подолання проблем та складних життєвих обставин різних типів сімей, вибору ефективних методів їх вирішення.

16.03.23 Звітна волонтерська робота з сімями фото 4

Студенти змогли на практиці продемонструвати уміння креативно вирішувати проблеми та приймати інноваційні рішення, мислити та застосовувати творчі здібності до формування принципово нових ідей; демонструвати здатність до надання допомоги та підтримки клієнтам із врахуванням їх індивідуальних потреб, вікових відмінностей, гендерних, етнічних та інших особливостей.

16.03.23 Звітна волонтерська робота з сімями фото 5