Звітна конференція з навчальної (оглядової/без відриву) практики для здобувачів 1 року навчання, спеціальності 231 «Соціальна робота ОП «Соціальна педагогіка», заочної форми навчання (група СПб-1-22-4.0з) (15.03.23)

15 березня 2023 року відбулась звітна конференція з навчальної (оглядової/без відриву) практики для здобувачів 1 року навчання, спеціальності 231 «Соціальна робота», освітньої програми 231.00.02 «Соціальна педагогіка», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, заочної форми навчання.

15.03.23 Звіт з практики 1 курс СП заочка Фото 1

Керівник від Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти: Аліна ДУЛЯ, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Під час проходження практики здобувачі ознайомилася з такими організаціями, як: Комунальний заклад дошкільної освіти «Центр розвитку дитини «Я + Сім'я», Благодійна організація «Благодійний Фонд «Карітас-Київ», Громадська організація «Ла Страда-Україна», Міжнародна благодійна організація «Партнерство кожній дитині», Київський міський центр соціальних служб.

15.03.23 Звіт з практики 1 курс СП заочка Фото 2

Під час конференції здобувачі презентували результати проходження практики відповідно до завдань: ознайомилася з організаційною структурою, змістом та напрямами роботи державних та недержавних організацій, які надають соціальні послуги різним групам отримувачів послуг, а також з обов'язками, правами і відповідальністю фахівців з соціальної роботи різних рівнів і профілів.

15.03.23 Звіт з практики 1 курс СП заочка Фото 3

Також студенти поділились своїми враженнями від зустрічей з представниками організацій.

Тетяна ЧЕЧКО, вихователь-методист Комунального дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини «Я+сім’я», кандидат педагогічних наук, випускник кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи поділилась із студентами досвідом роботи Центр розвитку дитини «Я+сім’я» та закцентувала на специфіці соціально-педагогічної діяльності з дітьми з особливостями психофізичного розвитку, а також на організацію соціально-психологічного та педагогічного супроводу дітей та їхніх батьків.

15.03.23 Звіт з практики 1 курс СП заочка Фото 4

Катерина БЕРДИЧІВСЬКА, асистент з організації та реалізації заходів у Міжнародній благодійній організації «Партнерство «Кожній дитині», випускник кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, розповіла про напрямки діяльність Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині»; розкрила особливості партнерської взаємодії між спеціалістами та отримувачами соціальних послуг; закцентувала студентів на те, що кожна дитина має право на сім’ю, тому діяльність їхньої організації безпосередньо направлена на те, щоб кожна дитина мала можливість скористатись своїм правом на сім’ю, а дітей в інтернатних закладах стало менше.

15.03.23 Звіт з практики 1 курс СП заочка Фото 5

Валентина ЄРМАЧКОВА, провідний фахівець із соціальної роботи Київського міського центру соціальних служб, випускник кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи розкрила зміст та завдання діяльності Київського міського центру соціальних служб; представила пріоритети Центрів соціальних служб міста Києва; поділилась власним досвідом роботи у державній структурі.

15.03.23 Звіт з практики 1 курс СП заочка Фото 6

Під час звітної конференції здобувачі відзначили, що проходження оглядової/без відриву практики було дуже корисним, адже це сприяло у них формуванню і закріпленню інтересу до обраної професії; поглибило та закріпило знання з дисциплін, здобуті в університеті; дозволило більш детально познайомитися з діяльністю державних та громадських організацій.

15.03.23 Звіт з практики 1 курс СП заочка Фото 7