Рекомендація кандидатур до вступу на ОНП «Соціальна робота» спеціальності 231 Соціальна робота у 2023 році за кошти місцевого бюджету (денна форма здобуття вищої освіти) (14.03.23)

14 березня 2023 року на засіданні кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи слухали інформацію від Тетяни ЛЯХ, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи про рекомендацію кандидатур до вступу на освітньо-наукову програму «Соціальна робота» спеціальності 231 Соціальна робота у 2023 році за кошти місцевого бюджету (денна форма здобуття вищої освіти).

Тетяна ЛЯХ наголосила, що усі претенденти є випускниками Київського університету імені Бориса Грінченка та мають опубліковані наукові статті.

14.03.23 Фото 1 до свіх подій