Участь у заході Міністерства соціальної політики України та Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» на тему «Нові горизонти соціальної роботи» в межах відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи (21.03.23)

21 березня 2023 року відбувся захід «Нові горизонти соціальної роботи» в межах відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи у партнерстві Міністерства соціальної політики України та Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ». У заході взяли участь викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, студенти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота.

21.03.23 Участь у заході Фото 1

Під час заходу Оксана ЖОЛНОВИЧ, Міністерка соціальної політики України представила візію подальшого розвитку соціальної сфери.

21.03.23 Участь у заході Фото 2

Пані Оксана зосередила увагу на пріоритетних цілях Міністерства соціальної політики України, а саме: виховання дітей у сім’ях; включення осіб з інвалідністю в суспільне життя; налагодження ефективної системи соціальної підтримки, пенсійного та соціального страхування; цифровізація системи надання соціальних виплат і послуг; доступ до якісних соціальних послуг.

21.03.23 Участь у заході Фото 3

Представлено новий механізм надання соціальних послуг; модель комплексної соціальної підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей.

21.03.23 Участь у заході Фото 4

Під час заходу Віра МЕНДОНСА, заступниця Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні розповіла про різні види соціальної підтримки українським сім’ям. Та зазначила, що виховання в родині є найважливішим у житті кожної дитини.

21.03.23 Участь у заході Фото 5

Участь у панельній дискусії щодо обговорення аспектів нової візії розвитку соціальної сфери взяли представники громадського сектору, органів місцевого самоврядування, партнерських донорських організацій та експертного середовища, серед яких була Галина СКІПАЛЬСЬКА, виконавча директорка «Української фундації громадського здоров’я», директорка представництва HealthRight International в Україні, Голова Ради роботодавців факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, аспірантка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

21.03.23 Участь у заході Фото 6

По завершенню заходу відбулось відзначення соціальних працівників за професійну діяльність в рік незламності.

21.03.23 Участь у заході Фото 7

21.03.23 Участь у заході Фото 8

21.03.23 Участь у заході Фото 9

21.03.23 Участь у заході Фото 10

21.03.23 Участь у заході Фото 11

21.03.23 Участь у заході Фото 12

21.03.23 Участь у заході Фото 13

Щиро вітаємо працівників соціальної сфери,

викладачів та майбутніх фахівців з Всесвітнім днем соціальної роботи!