Звітна конференція з виробничої (соціально-виховної) практики здобувачів 2 курсу навчання, спеціальності 231 Соціальна робота, ОП Соціальна педагогіка, заочної форми навчання (група СПб-2-21-4.0з) (16.03.23)

16 березня 2023 року відбулась звітна конференція за результатами виробничої (соціально-виховної) практики здобувачів 2 курсу, першого (бакалаврського) рівня освіти, заочної форми навчання, спеціальності 231 Соціальна робота освітньої програми «Соціальна педагогіка» групи САРПб-2-21-4.0з.

16.03.23 Звіт з практики СП бакалаври з.ф.н Фото 1

Студенти проходили практику в таких установах: Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Благодійний фонд Карітас Київ; Броварський ліцей № 10; дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 758; спеціалізована школа № 254 з поглибленим вивченням англійської мови. Відповідальною за проведення практики від кафедри була Олена ДЕНИСЮК, кандидат педагогічних наук, доцент, гарант освітньої програми.

16.03.23 Звіт з практики СП бакалаври з.ф.н Фото 2

Під час конференції студенти звітували про виконання завдань практики, презентували соціально-виховні заходи, які проводили з дітьми, наголошували на важливості морального та громадянського виховання підростаючого покоління. Під час практики мали можливість працювати з тимчасовим дитячим колективом та набути досвід самостійної роботи з ними. Певним викликом для студентів виявилась необхідність організовувати дитячий колектив в укритті під час повітряних тривог, заспокоювати, пропонувати різні види діяльності.

16.03.23 Звіт з практики СП бакалаври з.ф.н Фото 3

На думку студентів, соціально-виховна практика поглибила, закріпила знання з фахових дисциплін, здобутих в університеті, дала змогу застосувати їх на практиці. Виробила вміння проводити різні типи занять, застосовувати різні методи й форми роботи, які активізують пізнавальну діяльність дітей. Також зрозуміли, що потрібно вдосконалювати свої педагогічні здібності, розширювати ерудицію, вчитись контролювати свою мову, мислення та уважно слідкувати за працею та мовою вихованців. На практиці переконались, що дуже важливий індивідуальний підхід до кожної дитини. Треба враховувати вікові, психологічні, фізіологічні та, особливо, соціальні особливості кожного.

16.03.23_Звіт_з_практики_СП_бакалаври_з.ф.н_Фото_4.png16.03.23 Звіт з практики СП бакалаври з.ф.н Фото 5