Участь у заходах, присвячених Міжнародному дню захисту прав жінок (08.03.23)

8 березня 2023 року багато країн відзначали Міжнародний жіночий день, який пов’язують із Днем боротьби за права жінок.

Доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ольга ШВЕД взяла участь у двох заходах – у вебінарі «Міжнародний день захисту прав жінок та миру: історія, трансформація та сучасні виклики», який провели за підтримкою USIAD Марта ЧУМАЛО та Галина ФЕДЬКОВИЧ – українські гендерні експертки Центру «Жіночі перспективи». Цікаво було дізнатись про розвиток жіночого руху в США та Великобританії, а особливо, про жінок-лідерок в Україні.

08.03.23. Участь у заходах Фото1

08 03 23 Фото 2

Від імені кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ольга Володимирівна взяла участь у міжнародному заході – зустрічі Міжнародної Асоціації шкіл соціальної роботи, яка також була присвячена Міжнародному жіночому дню та становищі жінок в світі.  Представники кількох країн зробили презентації про те, як в деяких країнах жінки страждають від насильства, дискримінації та сексуального насильства під час війни. Представниця нашого університету – Швед Ольга Володимирівна розповідала про ситуацію з  сексуальним насильством стосовно жінок, яке чинять російські окупанти під час українсько-російської війни в Україні.

08.03.23. Участь у заходах фото3

08 03 23 Фото 4