«Школа кураторів». Семінар «Інтерактивні екскурсії до Музею Бориса Грінченка: можливості для студентів і кураторів» (08.03.23)

08 березня 2023 доценти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, куратори груп САРПб-1-21-4.0д та САРПб-2-21-4.0д Олена ДЕНИСЮК, Ольга ШВЕД , студентка 2 курсу спеціальності 231 Соціальна робота (освітня програма Соціальна адвокація) Таїсія ЛУК'ЯНЕЦЬ взяли участь у семінарі «Інтерактивні екскурсії до Музею Бориса Грінченка: можливості для студентів і кураторів».

08 03 23 Школа кураторів Фото 1

На семінарі ознайомились з проєктом «Університет Грінченка на історичній мапі Києва», який презентувала директорка музею Бориса Грінченка Юлія Голубнича-Шленчак.

08 03 23 Школа кураторів Фото 2

Обговорювали особливості організації різноманітних інтерактивних екскурсій для студентів та викладачів, мали можливість зануритися в епоху часів Бориса Грінченка та переглянути фрагмент театралізованої екскурсії від Ольги Мусіяченко (Бюро театралізованих ексурсій).

08 03 23 Школа кураторів Фото 4

08 03 23 Школа кураторів Фото 5

Щиро дякуємо організаторам за чудовий захід та світлини!